09 Mayıs 2013

Avivasa Emeklilik Hesabımdan Habersiz Kesinti Yaptı!

2010 yılında annem için bireysel emeklilik açtırdım. 21. 06. 2012 tarihinde çorum bahabey şubesine giderek annem **in bireysel emeklilik de ödeme planı ve ödeyen kişi değişikliği yaptık. ödeyen kişi babam***olarak değişti. aynı gün bilgim ve onayım dışında 100 tl kredi hesabımdan çekilmiş.

Benim bundan 9 ay sonra haberim olduğunda adıma takip hesabı açılmış ve icraya verilmişim. Avivasa ile görüştüğümde bu paranın yanlışlıkla kesildiği ve iade edileceği söylenerek, poliçeden 100 tl kesildi, şu ana kadar tarafıma ödeme yapılmadı. mağdur oldum , icranın durdurularak mağduriyetimin giderilmesini ve konuyla ilgili en kısa sürede tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Sevgi 112 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön