29 Nisan 2013

Avivasa Emeklilik Hayat Sigortasının İptali Ve Paramın Eksik Yatması!

Beni telefon ile aradılar. Yıllık 120 tl olduğunu, ücretsiz diş bakım paketi olduğunu, paranın axess kredi kartımdan 12 taksitle ayda 10 tl şeklinde kesileceğini ve 1 ay içinde iptal edeceğimi söyledi. . hiç bahsedilmemiş olmasına rağmen iptal edince paramı kesintili iade ediyorlar. Her ay 10 tl kesiliyor, 9 küsur tl geri yatırılıyor. Güvenliğim için sesim kaydedilmiştir herhalde. Paramın kesintisiz yatırılmasını istiyorum.

İsa 328 Okunma

Cevaplar

  • İsa 11 Mayıs 2013

    Telefonla aradılar sağolsunlar, durum avivasa ile değil de akbank'ın kendisiyle ilgiliymiş, bankayla görüştüm, %100 tatmin edici cevap alamasam da sebebini öğrendim. İptal edinceye kadar geçen sürenin parasını taksitler halinde kesiyorlarmış. Sözün özü tahminimden daha çok ilgilendiler.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, talebi doğrultusunda gerekli bilgiler verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön