14 Ağustos 2015

Avivasa Emeklilik Hayat Sigortası Sorunu..

10 yıl önce bir Avivasa Emeklilik çalışanı tarafından kandırıldım ama sanırım Avivasa Emeklilik üye kazanmak için çalışanlarını böyle eğitiyor. Bir Avivasa temsilcisi gelip bana her ay 75 dolar yatırırsam ve 10 yıl sistemde kalırsam, çıkarken yatırdığımdan daha fazla para alacağımı söyledi. Evrakları imzaladım, okudum da ama gerçekten bu kontrat dilini anlamak için uzman olmak lazım, sonuçta kontratı okuyunca temsilcinin söylediklerinin doğru olup olmadığını anlamak eğitimli biri olsam da benim yapamadığım bir şey.

Şimdi 10 yılı geçti 75 dolar biriktirdim yok benim poliçem farklıymış yok içinde risk payı varmış vs. diye gitti, 10 yılda yatırdığım paranın daha altında para alacağım.

Meral 723 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön