24 Mart 2015

Avivasa Emeklilik Haksız Sigorta Kesintisi!

Akbank'ta aylar önce kapattığım kredi için benden hayat sigortası kesintisi yaptılar. Akbank'a krediyi kapatırken hayat sigortasının da iptalini istemiştim fakat banka çalışanlarının ciddiyetsiz ve ilgisiz davranışlarından dolayı Hayat sigortasını kapatmamışlar. Bundan dolayı poliçe tarihi geldiğinde Avivasa Emeklilik tarafından 32 TL civarında bir kesinti oldu. Ben bu kesinti için iki gün içerisinde sigortanın iptali için başvuruda bulundum. Başvurumdan bir hafta sonra sigortanın iadesi gerçekleşti fakat 10 TL gibi bir ücret iade ettiler olmayan bir kredi için 32 TL mi kestiler iade ettikleri ücret 10 TL.

Ahmet 1.253 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı01 Nisan 2015

    Bu sigorta şirketinin buraya şikayet etmeseydim benden yaptıkları haksız kesintiyi geri alamayacaktım. Oysaki ben efendi bir şekilde müşteri temsilcisini arayarak derdimi anlattım fakat yetkili bu tam iade edilmeyen tutarın çeşitli kesintileri olduğu ve iade edemeyeceklerini söylemişti sonuç olarak şikayetim neticesinde bu ücretin hepsini iade ettiler. Maalesef bu ülkede efendilik işe yaramıyor alacağımın peşine düşmesem vermeyeceklerdi ve kim bilir benim gibi kaç kişiyi mağdur ettiler ve haklarını arayamayan insanların paralarını yediler çok şükür böyle bir site var ki mağdur insanların haklarını arıyorlar ben tüm site çalışanlarına canı gönülden teşekkür ediyorum saygılarımla...

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi31 Mart 2015

    Bildirim değerlendirilmiş, hayat poliçesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi24 Mart 2015

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön