17 Eylül 2016

Avivasa Emeklilik Haksız Mevzuat Kesintisi Yaptı!

Mayıs ayında yapmış olduğum sözleşme gereği 150 TL olarak başlattığım emeklilik sözleşmesinden 140 TL'ye yakın kesinti uygulanmış. Her işlemde mesaj atan bilgi veren Avivasa Emeklilik, bilgi vermeden kesintiyi uygulamış. Üstelik her yıl kesilecekmiş. Avivasa Emeklilik ile yapmış olduğum bu sözleşmeden son derece pişmanlık duydum. Keşke
güleryüzle bu sözleşmeyi insanlara önerirken söz konusu kesintiden de bahsetseniz. Geleceğe dair 150 liralık bir birikim yaparken neden size 140 TL'ye yakın para ödeyeyim ki? Sözleşmemin çok acil iptalini ve paramın iadesini talep ediyorum.

Burcu 632 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi27 Eylül 2016

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi21 Eylül 2016

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön