15 Nisan 2013

Avivasa Emeklilik Habersiz Çekim!

5 Nisan günü Avivasa yetkisiyle yaptığım konuşma da; Üyelik iptalinde kesinlikle hiçbir şekilde kesinti olmadan paramı ne zaman istersem geri alabileceğim söyleyerek ikna edildim. Parayı benden habersiz çekince güvenilirliğini sorgulamaya başladım ve Avivasa müşteri hizmetlerini arayınca aslında yanıltıldığımı anladım.

Para iadesi kesintisiz şekilde olmuyormuş! Cayma hakkımı kullanmak istediğimi ve paramı geri vermelerini istedim. Yetkili bana yazılı hiçbir belge vermeden işlemi başlatacağını, paramın da kesintiye uğramadan 10 iş günü içerisinde hesabıma yatacağını söyledi. Dikkat hiçbir belge yok sadece telefonda ! Şimdi güvensizlik içinde neler olacağını bekliyorum.

Zekeriya 170 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi16 Nisan 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön