05 Nisan 2013

Avivasa Emeklilik Giriş Aidatı Kesintisi!

2006 Yılında Avivasa dan eşime BES yaptırdım. firma yetkilisi sistemde 5 süreyle kaldığımda giriş aidatının kesilmeyeceğini söyledi. sistemde 73 ay kaldım sistemden çıkmak istediğimde 980 TL. giriş aidatı kestiler. Açıklamada 2008 yılından önce sisteme girenler 10 yıldan önce çıkarlarsa bu paranın kesileceği yönünde.

Yani anlayacağınız 2008 yılında BES sistemine Avivasa'dan girenler yandı. Ayrıca ödedik dedikleri kesinti parası ile ilgili dekontu da gönderemiyorlar. 1 haftadır paramızın kime ödendiğini bulamadık. Konu ile ilgili olarak kendilerini Tüketici hakları dahil her yere şikayet edeceğimi ve yasal hakları ne ise sonuna kadar arayacağımı bildirdim.

Akif 271 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi09 Nisan 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön