Avivasa Emeklilik Geri Ödemeli Hayat Sigortasının Otomatik İptal Edilmesi!

Süleyman Ç. |

Avivasa Emeklilik, yaptırdığım geri ödemeli hayat sigortası otomatik olarak iptal edilmiş ve tarafıma hiçbir geri ödeme yapılmamıştır. Aylık dolar olarak kredi kartımdan çekilerek yapılan tahsilat 419,90 Dolar, sistem tamamen insanları yanıltmaya yöneliktir. Sisteme girerken bana söz edilmeyen şartlar olduğunu ve paramın geri alınamayacağını, kendim telefon ederek öğrendim. Paramın dolar üzerinden iadesini istiyorum. Ekte ödediğim tutar görünmektedir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman Ç.
  07 Eylül
  18:17

  Verdiğiniz cevap benim şikayetimle hiçbir alakası yok. Geri ödemeli hayat sigortasından bahsediyorum. Siz bana Bireysel Emeklilik Sözleşmesinden gerekli işlemlerin yapıldığını zırvalıyorsunuz. Bir şikayeti bile doğru cevap veremiyorsunuz. Gerekli işlem yapıldığını bildiriyorsunuz ne yaptığınızı biliyor musunuz acaba!

 • 07 Eylül
  15:50

  “””Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz.”””

 • Süleyman Ç.
  07 Eylül
  00:53

  Avivasa Emeklilik, yaptırdığım geri ödemeli hayat sigortası bilgim olmadan otomatik olarak iptal edilmiş ve tarafıma hiçbir geri ödeme yapılmamıştır. Avivasa tarafından arayıp biz adresinize dosyaları gönderdik fakat bulamadıkları için geri geldi diyerek sıyrılmaya çalışıyorlar. Avivasada mail ve telefon bilgilerim kendilerinde var bunun dışında bireysel emeklilik planımda var yani ulaşmak isteyince ulaşılabiliyor. İşin aslı parayı geri iade etmemek için elinden geleni yapıyorlar. İnsanları kandırmayın artık.

 • 01 Eylül
  14:25

  Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş