29 Mart 2013

Avivasa Emeklilik Geri Ödeme!

Aviva Hayat Emeklilikten ayrılma talebimi 12. 03 tarihinde bildirdim gerekli evrakları göndererek. 21. 03. 2012 tarihinde ödememin yapıldığı söylendi o tarihten beridir her gün banka şubesine gidiyorum ödeme yok. Hesap numarasının yanlış olabileceğini düşünerek yeni bir hesap numarası ilettim ödemeyi yaptık deyip bana bir eft sorgu yada referans numarasını bir haftadır veremediler.

Defalarca kez mağduriyetimi dile getirdim. Dün aradığımda ödemenin yapıldığını söyleyen müşteri hizmetleri yetkilisi ama ***hanım ödeme henüz çıkmamış deyip bu seferde böyle bir bilgilendirme verdi. müşteri hizmetlerini ve Aviva yı kınıyorum.

Çiçek 234 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi04 Nisan 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön