13 Kasım 2015

Avivasa Emeklilik Ferdi Kaza Sigortası İptali!

Tarafıma gelen bir telefon ile yaptırmış olduğum ferdi kaza sigortasını iptal ettirmek için Aviva Emeklilik müşteri hizmetlerine telefon ile kapatma baş vurusu yaptım, kapatma işlemini Akbank müşteri hizmetlerinden yapabilirsiniz diye cevap aldım.

Akbank müşteri hizmetleri banka şubesine yönlendirdi müşterinizi bu kadar zora soktuğunuz üyeliğimi yeniden gözden geçireceğimi bildiririm.

Hasan 775 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 16 Kasım 2015

    Tarafıma gelen bir telefon ile yaptırmış olduğum ferdi kaza sigortasını iptal ettirmek için Aviva Emeklilik müşteri hizmetlerine telefon ile kapatma baş vurusu yaptım kapatma işlemini Akbank müşteri hizmetlerinden yapabilirsiniz diye cevap aldım Akbank müşteri hizmetleri banka şubesine yönlendirdi müşterinizi bu kadar zora soktuğunuz üyeliğimi yeniden gözden geçireceğimi bildiririm.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi13 Kasım 2015

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön