29 Ağustos 2013

Avivasa Emeklilik Eksik Ödeme Yaptı!

Avivasa Emeklilik'ten ayrılmak için başvuru tarihimden 12 gün sonra paramı yatırıldı ; fakat benim başvurduğum tarihteki portföy değerimden düşük yatırıldı. Sorduğumda paranın hesaba yattığı tarihteki değer baz alınıyormuş. Bu demek oluyor ki ben sistemden çıkma başvurumu yaptıktan sonra da paramı değerlendirmeye devam etmişler. Başvuru tarihimdeki portföy değerini talep ediyorum.

Handan 219 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi03 Eylül 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön