26 Ocak 2016

Avivasa Emeklilik Eksik Bilgilendirme.

12-11-2014 tarihinde ist. Kızıltoprak Akbank şubesinden kredi aldım. Bana o zaman beş sistemine kayıt olmam gerektiği yoksa kredinin onaylanmayacağı aksi bir sakıncası olmadığı ayrılma durumunda da alınan aidat ücretinin yandığı yatırılan taksit tutarının geri ödendiği söylendi. Bizde tamam dedik ve nasıl olduysa bir yıllık da peşin taksit ödemesi yaptık ve sisteme dahil olduk. Sonradan öğrendik ki bizden alınan aidat ücreti geriye kalan 10 taksitten sadece 1. imiş. Adamlar bunu yıllık olarak 10 yılda 10 taksit şeklinde tahsil ediyormuş.Bu da bir brüt asgari ücret kadarmış.Sistemden çıkarkende hepsini sizin paranızdan tahsil ediyormuş. Ee tabii beş yıldan önce çıkarsanız.

Hakan 466 Okunma

Cevaplar

 • Avivasa Emeklilik Temsilcisi28 Ocak 2016

  Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Avivasa Emeklilik Temsilcisi26 Ocak 2016

  Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş

 • Hakan26 Ocak 2016

  Sistemden cikmak istedigimi 15 gün önce arayıp belirttim. Bana evrakları adresinize postaliyacagiz dediler... Gelmedi ayrıca yardim da edemiyorlar telefonda bir haberler. En son bana bu kazığı atan Kızıltoprak şubesine gidip oradaki müşteri temsilcisinden rica ederek evrakları mail olarak aldım. Bu kesintileri evrakta gördüm geri dönüş yapıp aradım... Bana geri dönüp bilgilendirecegiz dediler... Bekliyorum... Bana faks cekersiniz dediler evrakları doldurduktan sonra bizzat kendim alıp ümraniyedeki vatandaşın alin teri ile inşaa ettikleri o büyük plazaya goturup elden teslim edeceğim. Bu yazdiklarim benim basima gelenler sizin basiniza gelmeyebilir. Siz uzun vade tercih edip te yararlanabilirsini

 • Hakan26 Ocak 2016

  Sonuçta bir yıllık paradan 12 lira gibi fon zarari kesilmiş. 1730 lira para ödedim bana geriye dedikleri sadece 810 lira ödeyeceğiz. Bu bildiğimiz hirsizlik. Bildiğimiz gasp... Bildiğimiz dolandırıcılık... . Aman diyorum araştırmadan baliklama atlamayin... . Kredi çekerken dosya masrafi, sigortası ve BES kazığı ile maliyeti faiz hariç 2500 lira... .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön