21 Ocak 2014

Avivasa Emeklilik Cayma Hakkını Tanımayıp Para Çekiyor.

Akbank' tan 09/10/2013 tarihinde kredi çektim ve zorunlu olarak Avivasa Emeklilik BES yaptılar. Avivasa Emeklilik'ı arayıp cayma hakkımı kullandım ve çektikleri ilk taksiti geri istedim. Kabul edip bir hafta sonra arayıp hesap bilgilerini istediler. Müsait olmadığımdan dolayı sonra vermek istedim ve kabul edip şu tarihe kadar bildirmeniz gerekiyor diye bir bilgi vermediler. Şu anda kendileri caydığım halde sigortayı tekrar başlatıp ikinci taksiti çekmişler. Cayma hakkımı zamanında kullandığım için sigortanın iptal edilip çekilen iki taksiti tarafıma iade etmelerini rica ediyorum.

Halil 1.141 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi31 Ocak 2014

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi21 Ocak 2014

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön