29 Haziran 2015

Avivasa Emeklilik Bir Yıldır Bireysel Emekliliğimin Ödenmediğini Fark Ettim!

Avivasa Emeklilik'dan yaklaşık 3 sene önce bireysel emeklilik başlatmıştım. 2 yıl düzenli bir şekilde kredi kartımdan ödeme yapmaya devam ettim taa ki geçen akşam yaklaşık bir yıldır birikim yapılmadığını fark edene kadar.

Hemen müşteri hizmetlerini aradım ve bundan bir yıl önce kredi kartım ile ilgili ödemede bir sorun ile karşılaştıklarını, bana telefonla ulaşmaya çalıştıklarını ulaşamayınca da hiçbir şey yapmadıklarını ve bunun benim takibimde olması gerektiğini son derece ukalaca bildirdiler. 6 yıldan uzun süredir aynı kredi kartını ve aynı mail adresini kullanıyorum. Hiçbir yerde kredi kartım ile alakalı böyle bir problemle karşılaşmadım. Müşteri memnuniyeti gibi bir anlayışları kesinlikle yok.

İlke 1.096 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi29 Haziran 2015

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön