30 Ağustos 2013

Avivasa Emeklilik Belirttiğim Tarihten Önce Çekim Yaptı!

Geçen hafta bireysel emeklilik için başvurdum. Hesabımdan paranın kesilmesi için 14 Eylül 2013 tarihini verdim. 29 Ağustos akşamı gelen mesaj ile hemen Akbank'ı aradım onların Avivasa Emeklilik 'i aramanız gerekli dedi ve Avivasa Emeklilik'i aradım. Benim belirtiğim tarihten önce hesaptan çekildiğini , bu ödemenin beni zorlayacağını , bu ödemenin iptalini ve benim belirtiğim tarihte çekilmesini istedim. Bunun olamayacağını söylediler.

İptal ettirsem nasıl olacak dedim. 30 Ağustos başlangıç günü görüküyormuş. Para hesaba 10 iş günü içinde değerlendirilir , kesinti olmadan yatan para geri ödenir dedi. Bakalım ne kadar ödenecek hesaptan çekilen miktar 232 TL . Ayriyetten inşallah hesap kesim tarihinden önce hesaba yatar.

Osman 110 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi11 Eylül 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi02 Eylül 2013

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön