Avist Grup Ürünü İade Almıyor!

Esma T. |

Avist Grup Medya pazarlama Tekstilkent İstanbul / Esenler adresli telefon pazarlamacılığı yapan şahıslardan radyo kanalıyla eşim R*** T. ile telefon aldım. Fakat gelen telefonun özellikleri çok alakasız. Geri gönderin alalım dediler gelen kargoya parasını peşin ödedim. Hatta telefonu orada hemen açtım. Kargoyu getiren şahısa bu telefonu kabul etmiyorum dedim.

Aldığınız firmayla görüşün denildi görüştük gönderin paranızı iade edelim denildi. Hemen gönderdim. 4-5 aydır telefonun parasından fazla fatura ödeyecek kadar görüşme yaptım. Banka numaramı dahi istediler verdim ama şuan muhatap olduğum kişi ben burada şoförüm deyip beni oyalıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün İade Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esma T.
  15 Ocak
  18:35

  Avist grubu tekrar aradım eşimin tansiyon hast olduğunu bu problemin çözülmesini istedim pazartesi denildi .kaç pazartesi geçti arayan yok avist grup pazarlama kapatılsın hala satış yapıyorlar.telefonu gönderin dedim ondanda ses yok.avist grup lütfen eşim Rüştü tapana dönün ve problemi çözün ben ele alırsam sizin için iyi şeyler olmaz.kınıyorum .kimse bu şirketten kimse alış veriş yapmasın.

 • Esma T.
  23 Aralık
  21:19

  Avist grup a ürünü gönderdim bir yanlış anlaşılma var.Ürünü kargodan araştırdık.25 temmuz 2013 te Ürünü depocu teslim almış.takip numarası UA00369427932 fakat para iadesi hala yapılmadı.benim şikayetim ücret iadesinin yapılmamasıdır.