24 Aralık 2014

Avis Oto Kiralama Belirtilen Araçtan Farklı Araç Teslim Ediyor.

23 Aralık 2014 günü saat 17:00 civarında İstanbul Atatük Havalimanı avis firmasını arayarak, 24 Aralık 2014 sabahı saat 07.30'da alıp aynı gün akşam 22.00'de teslim etmek şartıyla 1 günlük 2014 model BMW 520'i marka aracı kiralamak istediğimizi bildirdik. Bize söylenen 275 TL kira bedeli ve 2000 TL blokeyi kabul ettik.

Bize döneceklerini söylemelerine rağmen gece 22.00'ye kadar arayan olmadı. Ben tekrar aradığımda, firmadan ilk defa araç kiraladığımız için lüks marka araç veremeyecekleri istersek daha düşük model bir araç verebileceklerini söylediler. Fakat bana lüks araç lazımdı. Gecenin geç saatinde mağdur edildiğim için Avis'ten şikayetçiyim. Başka bir firmadan istediğim aracı kiraladım.

Hasan 2.882 Okunma

Cevaplar

  • Avis Oto Kiralama Temsilcisi24 Aralık 2014

    Hasan Bey Merhabalar, Öncelikle tarafımızla iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Kurban Bayramı sonrasında Avis Genel Müdürlük Üst Yönetim'in almış olduğu karar gereğince ''ilk defa araç kiralayacak olan müşterilerimizin lüks segmentten araç talep etmeleri durumunda ; ilk defa araç kiralayacak olan müşterilerimize ekonomik ve orta segmentten araç ile yardımcı olunmaktadır.'' Saat 17:00'de aramış olduğunuz ilgili ofisimizin sizlere geç dönüş yapmaları nedeni ile ilgili ofis personellerimizin sözlü ve yazılı olarak uyarılacağını bilmenizi isteriz. Siz değerli müşterimize yaşanan aksaklık nedeni ile üzgün olduğumuzu belirtir; özürlerimizi iletiriz. Saygılarımızla , Avis Türkiye Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön