09 Şubat 2015

Avis Oto Kiralama Araçta Unutulan Eşyanın İadesinin Yapılmaması

Avis Oto Kiralama 582**** sözleşme no.lu 34 *** ** plakalı aracı saatinden önce teslim ettiğim gün acelem olduğundan sürücü koltuğu altında pembe kılıflı İpad unuttum.
İpad yüzey filmini değiştirmem gerektiğinden yanıma almıştım, fırsat olmadı güvenilir olduğundan şoför koltuğunun altına bıraktım akabinde teslim günü almayı unuttum.


Ertesinde telefonla aradım bana döneceklerini söylediler sonuç çıkmadı.
Bu akşam saat 18:30 sıralarında aracı teslim aldığım Taksim büronuza gittim bulunmuştur düşüncesiyle. Bankodaki görevlilerden biri beni resmen cihazı unuttuğumdan dolayı suçladı. Unutmasaydınız unutulan şeyin iadesi yok.

Gülcan 2.296 Okunma

Cevaplar

  • Avis Oto Kiralama Temsilcisi09 Şubat 2015

    Gülcan Hanım Merhabalar , Öncelikle tarafımızla iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Bahsi geçen konuyla ilgili aracı teslim alan arkadaşlarımızla konuştuğumuzu ve araçta herhangi bir unutulan eşya bulunamadığını belirtmişlerdir. Aracın temizliğini yapan arkadaşlarla da görüşülmüş olup ; araçta taraflarınca da birşey bulunamadığını belirtmişlerdir. Daha sonrasında aracın kiralamaya çıktığı diğer müşterimizle de görüşüldüğünde müşterimiz araçta herhangi birşey olmadığını belirtmişlerdir. Ofisimiz de tarafınıza bu yönde bilgi aktarmışlardır. Saygılarımızla , Avis Türkiye Müşteri İlişkileri Yönetimi

  • Gülcan08 Şubat 2015

    Merhabalar 582056484 no.lu sözleşme 34ky9196 plakalı aracı saatinden önce teslim ettiğim gün acelem olduğundan sürücü koltuğu altında pembe kılıflı unuttum. Ipad'imin yüzey filmini değiştirmem gerektiğinden yanıma almıştım, fırsat olmadı güvenilir olduğundan şoför koltuğunun altına bıraktım akabinde teslim günü almayı unuttum. Ertesinde telefonla aradım bana döneceklerini söylediler... Sonuç çıkmadı. Bu akşam saat 18:30 sıralarında aracı teslim aldığım Taksim büronuza gittim bulunmuştur düşüncesiyle... Bankodaki görevlilerden biri beni resmen cihazı unuttuğumdan dolayı suçladı ''Unutmasaydınız unutulan şeyin iadesi yok''! Akabinde ''Arabada bıraktığınızı nereden bilelim belki bırakmadınız'?! '' Dİyerek benimle çirkin polemiğe girdi. Ve beni şikayet edeceğini? Buna o saatte orada görevli diğer çalışanlar da şahittir. ''Böyle bir olayın hiç etik olmadığını avis adına çalışanlarına yakışmadığını adı duyulmamış başka bir firmadan kiraladığım araçta çocuğum telefonunu unuttuğu halde onlar iadesini yaptılar ''demem üzerine, - ''Bizde de deste ile para, laptop unutanlar oldu iade ettik ''demesi üzerine, demek ki; ''Unutulabiliyormuş,! İnsanı bir şey bir tek bana özel durum değil!. Deme gereği duydum. Sorunum çözüleceği yere zaten zarara uğradığım halde böyle çirkin bir muhatap olduğum için ayrıca müteessir olduğumu gereğini duydum. Söyledim yine söylüyorum avis adına yakışan kalite ve eylemle karşılaşmadım. Daha önceleri de sizle alışveriş yaptım bundan sonrası için artık soğuk bakıyorum. Bu olayı esefle dillendiriyorum sorumluları kınıyorum. Çok daha güvenilir elemanlarınız yok Sinek de küçük ama mide bulandırabiliyor. Çıkışta benimle tartışan beyefendiye bu kadar alınganlık gösterdiğinize göre bildiğiniz olduğunu haklı olarak söyledim belki de bu ilk değil başka zarar görmüş olanlar da vardır da bilinmiyordur... Tarafıma fatura ve ödeme bilgileri öncesinde de sonuncunda da hiçbir alışverişimde verilmedi? Bilgilerinize gülcan çakmak ( ( ( (kırmızı renk engeli yüzünden yazmak istediklerim engellendi... .)))) : ( ( ( ( (

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön