Avis Oto Kiralama Provizyon İadesi.

Cemil Can S. |

27 Eylül 2016 Saat 06.30 'da Samsun Çarşamba Havalimanından teslim almış olduğum araç için 1000 TL provizyon ödemesi gerçekleştirdim. Aynı aksam 00.00 sularında aracı teslim ettim. 1 hafta içinde iade ödemenin gerçekleşeceğini belirttiler. 9. gün bitti hala provizyon iadesi yok. Kendi bankam ile görüştüğümde henüz rezervasyon çıkışınız yapılmamış olarak görünüyor diyor. Avis müşteri hizmetlerini arıyorum.

Samsun bizim sadece bayimiz onlarla görüşün diyor. Samsun bayisi biz Garanti Bankası ile çalışıyoruz, yapacak bir şeyimiz yok diyor. Cs@avis.com.tr adresine attığım hiçbir maile dönüş yapılmadı. İlk kez kiraladım ve gerçekten pişmanım. 2 günde başka firmaların yaptığı işlemi, Avis gibi sözüm ona hatırı sayılır bir firma hala gerçekleştiremedi. Orada boşu boşuna 1 haftadan fazla süredir bekleyen paraya acil ihtiyacım olsaydı eğer, gerçekten aşırı derecede mağdur kalmış olacaktım.

Etiketler :

Depozito / Senet ve Geri Ödeme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Kasım
  12:35

  Sayın Cemil S.,

  Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür.

  AVIS, sektöründeki liderliğini siz değerli müşterileri sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir.

  Konu ile ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, Müşteri İlişkileri Danışmanımız size dönüş yapmıştır.

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi cs@avis.com.tr adresinden ya da 444 96 28 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  AVIS Türkiye Müşteri İlişkileri Yönetimi