20 Ekim 2016

Avis Avrupa Viyana Havalimanında Araç Temin Edilmedi Ve Paramın İade Yapılmadı!

Int Car Trawler sitesinden teslim Avis olmak üzere 24.07.2016 Viyana havalimanından başlayıp 02.08.2016'da Almanya Düsseldorf havalimanında teslim araç kiraladım ve 9 günlük kiralama bedelini ödedim Car trawler ref at385*** Avis konfirmasyon no... 9447***olmak üzere internetten onay aldım. 24 Temmuz'da Avis Viyana havalimanı ofisine ulaştım. Kiraladığım mercedes class veya denk aracın ellerinde olmadığını Opel verebileceklerini söylediler.

Ret ettim ''Volvo xc 60 araç verelim'' dediler. Bende otomatik ve geri görüş kamerası varsa kabul ettim. ''Var'' dediler imzalar atıldı biz oğlumla beraber 2-3 kat aşağıdaki garaja ellerimizde 4 tane valiz ile indik. Araca bindim baktım otomatik değil bir la havle çektim olsun dedim. Geri vitese taktım kamera yok, aracı bıraktım. İptal yazdılar ama param geri ödenmedi. Defalarca firmalara yazdığım halde mağdur ediyorlar insanı!

Ethem 772 Okunma

Cevaplar

  • Ethem31 Ekim 2016

    Şikayetim var sitesine başvurduktan sonra cartrawler firma sı 1156.99 euro paramı iade etti. Ama diğer firmadan yapmak zorunda olduğum kiralamadan dolayı oluşan 280 euro farkı ve ilave sigorta için ödediğim 50 euro parayı yani yaklaşık toplam 330 euro bedeli araç temini ile sorumlu avis firması bana ödemedi. Şikayetim var sitesine teşekkür ederim mağduriyetimi büyük ölçüde çözdünüz sağ olun

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön