22 Nisan
#11875703

Avfoni.com'a Ulaşılamıyor, Siparişimi Göndermiyor!

Avfoni isimli av malzemeleri satan mağazadan online alışverişle 1 hafta önce kasık çizme aldım. Sipariş durumunda bugün kargoda yazıyor. Ancak anladığım kadarıyla ürünü temin edemedikleri için gönderemiyorlar. Ama bunu açıkça sipariş durumunda yazmayıp oyalıyorlar! Avcılıkta bir ürünün zamanında gelmesi gelmeyecekse müşterinin bilgilendirilmesi çok önemlidir. Benim bütün planım Avfoni sayesinde suya düştü! Tüm ayarlamalarım çöpe gitti!


Üstelik 850'li numaradan defalarca aramama rağmen 10 dk. boyunca müzik eşliğinde bekletildim. Sipariş durumunda ürün bugün kargoda yazıyor ama anladığım kadarıyla daha temin bile edememişler. Bunu açıkça yazmadıkları için de ben ha bugün ha yarın diyerek 1 haftadır bekliyorum. Üstelik 850'li hat diye koydukları numarada dakikalarca şu an tüm operatörlerimiz diğer müşterilerimize hizmet veriyor diye müzik dinletiyorlar.


Kurumsallıktan uzak bu tür şirketlerin sıkça yaptığı bir şey bu zaten. Tek bir eleman koyup tüm işleri yapmaya çalışmak. O zaman Ankara'nın en büyük av ve kampçılık mağazası vs. diye reklam yaparak müşteriyi yanıltmayın. 850' li hat almak marifet değil! Tek istediğim 96209 numaralı siparişimin ücretinin iadesi. Benim için Avfoni bitmiştir.

Ahmet Ahmet 939 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları