14 Ekim 2015

Avfoni.com İade Ücretini Bir Türlü Yatırmıyor!

16.10.2015'te Avfoni.com'dan 755004358 sipariş numarasıyla 3 adet ürün aldım ve 208,90 TL'yi havale ile ödedim 3 gün sonra 2 ürünü temin edemediklerini belirttiler, ben de ücretimi iade etmelerini istedim. 5.11.2015'te iade hala yatmamıştı, telefonla ulaştım.

Mail ile hesap bilgilerim göndermeme rağmen, yanlış isimle EFT yaptılar ve dekontunu bana gönderdiler. Dekont gelir gelmez, EFT'deki yanlışlığı Avfoni'yi arayarak anlattım ve doğru hesap bilgilerimi tekrar mail ile gönderdim. Tam 5 gündür müşteri hizmetlerini arıyorum, her seferinde halledeceklerini söylediler ancak halen bir çözüm üretmediler. Bu şikayetime cevap alamazsam, önümüzdeki hafta içinde tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Berk 434 Okunma

Cevaplar

  • Berk'in Teşekkür Mesajı14 Ekim 2015

    Şikayetim yayınlandıktan hemen sonra firma yetkilisi Burak Bey aradı, süreçteki sorunlar hakkında konuştuk. Soruna yapıcı yaklaştıkları ve tekrarlanmaması amacıyla çalıştıkları için Avfoni'ye teşekkür ederim. Ayrıca, biz müşterilere böyle bir platform sunduğu için Şikayetvar'a teşekkür ederim.

  • Berk14 Ekim 2015

    Şikayetim yayına girmeden iadem yattı. Bu süreçte Şikayetvar.com'un firmaya ulaşıp durumu bildirmesinin etkili olduğunu düşünüyorum. Tüketici haklarını korumak için elinden geleni yapan Şikayetvar.com'a teşekkürü borç bilirim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön