05 Eylül 2013

Aventus Bozuk Ürün Gönderdi!

Bir kaç ay önce Aventus firmasından Natrunim adı altında saç bakım seti aldım. Gelen setten çıkan şampuan çok köyü kıvamlı çikolata gibi hiç mi hiç köpürmeyen bir şey çıktı içinden. Ben kendilerini aramadım ama daha sonra kendileri arayıp bana üründen memnun olup olmadığımı sordular ,bende şikayetimi anlattım.

Kendilerinin verdiği cevap ise şu oldu: Efendim saçınız kepekli veya yağlı mı bende değil dedim , o zaman şampuanı kullanmanıza gerek yok. NOT: Benin elimdeki şampuan zaten normal saçlar içindi.

Atilla 1.592 Okunma

Cevaplar

  • Atilla13 Eylül 2013

    Mağduriyetimi gidermek yerine birde suçlu duruma düşürdüler. Kesinlikle tavsiye etmiyorum

  • Aventus Temsilcisi12 Eylül 2013

    Konu müşteri temsilcimizle müşteri arasında tamamen bir yanlış anlaşılmadan kaynaklanmıştır.Natrumin Saç Bakım Seti Türk Bilim Adamlarının oluşturduğu özel bir ekip sayesinde yapıla araştırmalar sonucunda saç dökülmelerine ve dökülen saçların yeniden çıkmasını sağlamaya yardımcı Kakao-Çikolata özlü olarak geliştirilmiştir. Formülde ağaçların radyo frekansında vakumla kurutulması sonucu edilen doğal etken K-Fulvate ekstraktı kullanılmıştır. Tüm Dünya'nın Kabul Ettiği Kakao-Çikolata Polifenolleri ve K-Fulvate Ekstraktı Etkisi %100 Doğaldır ve Hiçbir İnorganik Kimyasal Madde İçermez. Müşterimiz bir firmadan yağ satın almış kendisi müşteri temsilcimize kepeklenme ve yağ yapıyor diye şikayet etmiş.Temsilcimizde o yağı kullanmayın demiştir.Yoksa Natrumin şu anda GATA da reçete edilen ve seçkin eczanelerde satılan bir üründür.Müşterimiz Natrumin Saç Bakım Setini güvenle kullanabilir hatta şimdi dermatologa veya uzmana gidip saç telini,sıklığını vs. ölçtürebilir,kullandıktan sonra tekrar ölçtürdüğünde fark olmazsa boş Natrumin kutusunu bize gönderebilir biz de parasını iade ederiz.Konuyu kamuoyunun bilgisine sunarız. Saygılarımızla Avetus İlaç

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön