02 Kasım 2016 #6831192

Avek Otomotiv Audi Servisi Hem Sorunu Çözemedi Hem Ücret Aldı!

21/09/2016'da seyir halinde hararet düştüğü için Avek Audi servisine bıraktım. Servis danışmanı i*** beyin verdiği bilgi doğrultusunda ''termostat arızalı değişmesi gerekli'' dedi onay verdikten sonra 22/09/2016'da aldım. 2 gün sonra arıza yapılmadığını fark ettim tekrar servise gittim. Bu sefer ''su pompası olabilir'' dediler ve aracıma geçici parça takıp vermek istediler.


Eğer arıza bu ise tekrar ücret ödeyeceğimi söylediler. Aracımı aldığımda takılan parça arıza verdi. Parçayı söktürüp sinirli bir şekilde Avek'i terk ettim ve Maslak D*** Oto'dan aldığım randevu ile aracımı servise bıraktım ve iki gün sonra aracımı sorunsuz aldım. Ancak aynı arızadan sebep 3 kere gittiğim halde benden itiraz etsem de iki sefer ücret aldılar!

Muharrem 2.805 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem03 Kasım 2016

    Daha önce yaptığım şikayetin devamı yapılmayan arızadan sebep 2 kez ödediğim halde verilen cevap beni alacağım araçtan soğuttu ve 15 senedir doğuş gurubu araç kullanmaktaydım ancak bir daha almayı düşünmüyorum verilen cevap aracımın arızasını tespit için kademe kademe parça değişimi olacağını söyleyip her değişen parça için ücret ödeyeceğimi söylediler dalga geçer gibi. Hakkımı sonuna kadar arayacağım ve bu sorunu Almanya fabrikaya bildireceğim ve tüketici mahkemelerine başvuracağım. Benim size tavsiyem hakkınızı arayın sonuçta kullandığm araç Audi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön