Avea'yı Kullandığıma Pişman Olduğum Dakikalar.

Deniz Y. |

Yaklaşık 1,5 senedir Avea faturalı hattını kullanmaktaydım. İki kez faturam çok yüksek geldi. Birincisi; Ben haberim olmadan bir şeye abone olmuşum ve her gün hattımdan 4 TL'lik iletişim ücreti ödenmiş bilgim olmadan ve bana fatura edilmiş.

Sonrasında müşteri hizmetleri ile konuştuğumda kavga gürültüden sonra yapılan düzenlemeler gayet tatmin ediciydi. İkincisi; hattım yine aynı tarife be bu sefer konuşma paketini aşmışım ama yine bilgilendirme yok bu sefer 304 TL aradım müşteri hizmetlerine anlattım ama ne yazık ki çözüm bulamadım. Personel üst düzey yönetici ile konuştum adam çözüm odaklı değil, sadece bildiği tek cümle 'ödeyeceksin' demesi bence Avea' da değişim yok!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Haziran
  13:13

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Deniz Y.
  27 Haziran
  04:14

  Çözüm odaklı değil

 • 26 Haziran
  11:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş