Avea'ya Verdiğim Ürün Garantiden Gelmiyor!

Emrah Y. |

Avea'nın İstanbul Levent'te Metro City AVM'sinde bulunan bayisinden bir adet iPhone 5 aldım. Bu aldığım telefonun şarj cihazı 4 ay sonra bozuldu ve ben bunu garantiye gönderdim. 25.10.2013'te bununla ilgili geriye ne dönüş oldu ne bir şey servis numaralarına bile ulaşamıyorum.

Mobiltel diye bir garantileri var güya ama ulaşılacak muhatap alınacak kimse yok biz Avea güvenilir bir operatördür garantisinde sıkıntı çıkmaz dedik ama hepsi aynıymış. Telefonu gönderseydim başına neler gelecekti Allah bilir.

Firma ile bağlantıyı yerine giderek ve garanti teknik servisin sesli yanıt sisteminden ulaştım işleminiz devam etmektedir diye bir sesli yanıt sistemi ile karşılaştım.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  12:46

  Sayın Yetkili,

  Müşterimize konu hakkında gerekli bilgilendirmenin yer aldığı elektronik posta gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Aralık
  15:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş