27 Ağustos 2013

Avea'ya Aynı Faturayı İki Kere Ödedim!

Avea online işlemlerden ödediğim faturamın ödenmediğini söyleyerek tekrar talep ettiler. Hattımın kapanmaması için ödemek zorunda kaldım. Kredi kartı ekstreme yansıyan iki ödemeyi ekstrem ile belgeleyip gönderdim. Ödemeler için telefon numarası yazılmadığı için isteği mi kabul etmediler.

Banka numaranın olduğu bir belge sağlayamayacağını söylüyor. Avea ise böyle bir belgenin şart olduğu konusunda diretiyor. Kendi sistemlerinden yaptığım ödemeyi (ki o zaman ödemenin gerçekleştirildiğini söylemişti sistem) bana tekrar ödetiyorlar. Bu fatura için yaptığım aramaların harcadığım enerjinin haddi hesabı yok. Bütün bunların yanında müşteri hizmetleri ile konuşurken faturamı daha da kabarttım.

Ragıp 86 Okunma

Cevaplar

 • Ragıp09 Ocak 2014

  Avea faturamı tekrar ödemeyi 6 ay sonra da olsa kabul etti ancak beni 6 aydır uğraştırdıklarından, sorunun çözümü için sürekli kendilerini ve bankayı aramak zorunda olduğumdan, fax çekmek gibi işlerler kendilerinin yaptığı bir hata yüzünden 6 aydır benim uğraştığımı söyledim. Bu konu ile ilgili yardımcı olamayacaklarını söylediler. Onları ve bankayı defalarca aradığım için faturamın kabarık geldiğini söyleyince bana "bedava 30 dakika" lütfettiler, sağolsunlar. 6 aydır kendilerinin olmayan bir parayı ellerinde tuttular, ödediğim bir faturaya rağmen hattımı kapattılar ve beni defalarca uğraştırdılar.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 09.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Ragıp02 Eylül 2013

  48 saat içinde bana dönüleceği söylenmişti ancak 6. gün ve sizden bir haber yok.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön