Avea'nın Yıllardır Müşterisi Olmama Rağmen İndirim Alamıyorum.

İbrahim Ş. |

Yaklaşık olarak 6-7 senedir Avea müşterisiyim ve faturalarım da 80- 90'dan aşağı değil ve tıkır tıkır ödeniyor. Taahhütüm bu ayın 26'sında bitti. Avea müşteri hizmetlerini aradım ve tarifemi değiştirmek istedim fakat fiyatlar açıkçası umduğumdan fazla geldi. Bunun üzerine temsilci hattınızın sistem de indirim hakkı olup olmadığına baktı maalesef yok. Şimdi soruyorum her ay 80-90 lira fatura ödeyen ve yaklaşık 6 yıldır müşteriniz olan bir hatta indirim eklemiyorsa sisteminiz kime ekliyor referansı nedir ? yani her şey yeni müşteriler için mi ?

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  15:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.


  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Eylül
  11:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş