Avea'nın Yetersiz Personeli İşlemi Yapamadı!

Mehmet T. |

Mikrosim başvurusunda bulundum konuyla içli dışlı olmadığımdan işlem yapan arkadaşa numaraların yeni karta geçip geçmeyeceğini sordum hanımefendi dediğimi dinlemeyip geçiştirmelerle yeni karta rehberin geçeceğini söyledi. Tekrar sordum sert bıkmış tavırla geçecek cevabını verdi. Evde kartı açtım söylenenin olmadığını arayıp anlattım.

O tavırdan eser kalmamışçasına işlemi yapmadığını sonra yaptığını kabul edip bu cevabı vermediği söyledi soruma yeni sim boş olur yanıtını vermiş. Rehberi nasıl taşırım diye soruyorum, yeni kart boş olur cevabını alıyorum mantıklı mı? Yetersiz bir eleman Avea'nın marka değerini düşürüyor.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  13:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Ağustos
  17:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Mehmet T.
  28 Ağustos
  22:22

  Kardeşim ben başlıkta mağazayı belirtiyorum siz siliyorsunuz ne anlamı kalıyor bu işin.