Avea'nın Yahşi Tarifesi!

Kurtuluş P. |

Avea'nın "Yahşi Tarifesi" nden Ermenistan'ı aramanın dakikası 25 kuruş ama Azerbaycan'ı aramanın dakikası 65 kuruş. Yahşi kelimesi Azerice "iyi / güzel" demek. Yahşi sözü öz be öz Azerice. Bu mu sizin iyiliğiniz güzelliğiniz? Bu mu sizin kardeşliğiniz? Bari tarifenin adını başka bir şey koysaydınız daha mantıklı olurdu. Lütfen Azerbaycan'ı aramanın dakikasını 25 kuruşa çekin!

Etiketler :

Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  16:32

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Kurtuluş P.
  28 Ağustos
  15:05

  15 gün geçti hala Aveadan bir çözüm gelmedi!

 • Kurtuluş P.
  17 Ağustos
  08:52

  avea dan herhangi bir çözüm gelmedi.sadece olarak sürekli aranıp aranıp duruyorum.yok efendim araştırma halindeymişler yok efendim ne bilim ne? sanki efendim gidin Marsdan taş örenkleri getirin dedik.

 • 13 Ağustos
  16:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş