Avea'nın Spam Mail Yağmuru Sürüyor!

Nazar M. |

Avea'dan spam yağmura devam. ceb**m@gmail.com e-mail adresime ısrarla spam reklam Avea'yı tebrik etmek istiyorum. Defalarca şikayet yazma ve arama olsa da Avea yinede reklam mail göndermeye devam ediyor. Bugün yine "Avea'da Sesinizi Bir Kez Tanıtın, İşlemlerinizi Hızlı ve Güvenli Bir Şekilde Gerçekleştirin!" diye mail geldi.

Bu nedir anlamıyorum gerçekten, sanki Avea'da mail kurumsal şirket değim bir spamcı firma dağatıyor gibi görünüyor.

Etiketler :

İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  14:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.01.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Nazar M.
  29 Ocak
  15:24

  Avea musteri temsilcisi ile gorustum, oneri su idi avea.com.tr komple engelleyin size email daha gelmesin. Yani Avea diyor ki www.avea.com.tr spam listenize ekleyin cunku biz email reklam gondermeye devam edecegiz lol. Inanilor gibi degil

 • Nazar M.
  29 Ocak
  14:46

  Sn Avea yetkili, bu sikayetle ilgili beni neden BIMcell ariyor? Sikayetimi okuduysaniz email atan firma AVEA. Neden bimcelle yonlendiryorsunuz sikayeti aciklamaniz mumkun mu?

 • 29 Ocak
  09:03

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş