Avea'nın Sorun Çözmemesi!

Berkan K. |

Avea'ya daha önce bir çok kez şikayet talebinde bulundum. Her defasında şikayetimi gören Avea yetkilileri tarafıma dönüş yaptılar. Benden şikayetimi dinlediler. Daha sonra şikayetimin inceleneceğini ve tarafıma dönüş yapacaklarını bildirdiler.

Her defasında aradan belli bir süre sonra Avea yetkilileri sorunumun çözümlendiğini beni birçok defa aradıklarını hatta bu konu hakkında kısa mesaj gönderdiklerini yazdılar.
HER DEFASINDA telefonum 24 saat açık olmasına rağmen ne bir cevapsız çağrı ne de kısa mesaj aldım.

Avea'ya bildirdiğim bütün sorunlarımın incelenip tarafıma bilgi verilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  08:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Haziran
  16:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş