Avea'nın Sistemindeki Hata Yüzünden Fazla Para Ödüyorum!

Eyyüp Y. |

Avea'dan tam iki sene önce faturaya ek ücret ve tarife değişikliği yapmayacağımı taahhüt ederek Avea'dan telefon aldım. Taahhüt sürem ve telefonun borcu 26. 08. 2013 tarihinde sona ermesine rağmen Avea iletişim merkezindeki sistemlerde taahhüt sürem 9. ay olarak gözüküyor.

Avea müşteri hizmetlerini aradım. Taahhüt süreniz 26. 08. 2013 tarihinde bitti diyor fakat Avea iletişim merkezindeki bilgisayar bitmedi gösteriyor.

Çok saygı değer Avea müşteri hizmetlerini ücretli yaptığı için tekrar aramıyorum. Şimdi Avea'nın kendi sistemindeki hata yüzünden ben neden müşteri hizmetlerini arayıp onlara para kazandırayım? Üzerime 5 tane hat var. Beşini de aynı anda başka bir operatöre taşıyacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Çağrı Merkezi Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  15:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Eyyüp Y.
  02 Eylül
  19:49

  Avea müşteri hizmetlerini haftanın 7 günü 24 saat ücretli arayabilirsiniz demek istiyorsunuz herhalde

 • 01 Eylül
  09:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş