Avea'nın Sisteminde Ödenen Fatura Ödenmedi Görünüyor!

Yunus K. |

5076585*** kullanmakta olduğum Avea faturalı hattımın temmuz ayı faturasını otomatik ödeme talimatı ile kredi kartımdan çekilmiş ekstremde gözükmektedir. Ancak Avea sisteminde borç gözükmektedir. Avea'nın fax adresine kredi kartı ekstre, dilekçe ve kimlik fotokopisini fax çektiğim halde sonuç alınamamıştır. Durumun düzeltilmesini ve mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  13:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Yunus K.
  03 Eylül
  12:47

  Evet avea tarafından aranıyorum incelemede oldugu söyleniyor 48 saat içinde çözülecek deniliyor bu arayan 3. kişi halen inceleniyor 1 hafta oldu 48 saat ile 1 hafta çok orantılı dogrusu

 • Yunus K.
  02 Eylül
  09:21

  sorun daha çözülmedi

 • 29 Ağustos
  17:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş