Avea'nın Şebeke Sorunları Bitmiyor!

Mehmet K. |

Yaklaşık 3-4 ay önce 507 659 **** numaram ile Avea nın 555 757 *****nolu hattını arayarak hattın çalıştığım iş yerimde çekmediğini ve tüm Avea kullanıcılarında aynı problem olduğunu belirttim. Sonrasında geri aranarak koordinat bilgisi verdim. Çağrımın en sonunda 1 hafta sonra aranarak yatırım olarak kayıt edildiğini belirttiler. Nitekim geçen hafta tekrar aradım ve ne tuhaftır ki kayıtlarda böyle bir çağrım gözükmüyormuş. Tekrar kayıt açıldı ve tekrar aynı cevapla geri dönüş yapıldı , şebeke sorununun ne zaman çözümleneceği ise meçhul. Sonuç; " Avea çekmiyor."

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Kasım
  00:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.10.2013 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet K.
  08 Kasım
  11:46

  Avea dan çıktım ,artık mutluyum. Arkadaşlarımın aveaları hala çekmiyor.

 • Mehmet K.
  14 Ekim
  16:54

  555 757 *****nolu hattınız ve 500 nolu hattınız sadece çağrı açıp , geri bilgi vermek dışında hiç bir şey yapamıyorlar...

 • 14 Ekim
  16:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş