Avea'nın Referans Sisteminden Yararlanamıyorum!

Harun Y. |

Avea faturalı hat kullanıcısıyım, referans sisteminden yararlanabilmek için 25 gün önce müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede bana kamu paketi kullandığımı referans sisteminden yararlanmak için paket değiştirmem gerektiğini belirtti.

Bunun cezai bedelleri falan olacağını söyledi ve kabul ederek değiştirdim ama bir kaç gün önce tekrar aradığımda bana yine referanstan yararlanamayacağımı çünkü geçtiğim paketinde kamu paketi olduğunu söylediler (önceki aramamda referans sisteminden faydalanmak için paket değiştirmek istediğimi ısrarla belirttiğim halde) bunu da değiştirip 1 ay daha kullanacakmışım gelen cezai bedellerde cabası.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Başvuru Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  16:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Harun Y.
  03 Eylül
  22:37

  Değişen hiçbirşey olmadı olan benim beklememe oldu. Avea çalışanının yanlış bilgilendirmesi benim 2 ay beklememe oldu

 • Harun Y.
  03 Eylül
  22:33

  Değişen hiç birşey olmadı olan benim bir aylık beklememe oldu yine dediklerini yaptılar

 • 31 Ağustos
  17:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş