29 Ağustos 2013

Avea'nın Paketlerin Otomatik Olarak Devreye Giriyor!

Avea yıkılan paket süremin biteceği ve 19 TL yüklediğim takdirde otomatik yenileneceği mesajı üzerine tarafımca 20 TL yüklenmiştir. Buna rağmen paket aktifleştirmem gerçekleşmediği gibi yüklemiş olduğum TL'lerden geriye 3 TL kalmıştır.

Buna ilişkin sorunu belirttiğimde en kısa zamanda döneceklerini, bu süre içerisinde söz konusu hattan herhangi bir işlemem yapmamam gerektiğini belirten müşteri hizmetleri yaklaşık 3 saat olmasına rağmen tarafıma geri dönmemiştir.

Telefonla arama, mesaj atma veya herhangi bir işlem yapamam sebebiyle bu süre zarfında işlerim aksamaktadır. Oysa ki görüştüğüm müşteri hizmet sorumlusu bana 20 dk içinde dönüleceğinden bahsetmişti!

İmge 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 02.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön