Avea'nın Müşteriye Olan İlgisizliği.

Okan E. |

06.08.2015 tarihinde faturalıdan faturasıza geçişim müşteri temsilcisiyle onaylanmış olmasına rağmen 48 saatte gelmesi gereken geçiş mesajı gelmedi. 10.08.2015'de paketim yenilendiği için faturayı ödemeye mecbur bırakıldım ve bu faturayı ödemek istemediğimi müşteri temsilcisine ilettim ayrıca hala faturasız hatta geçemedim.

Ayın 10'unda aradığımda 24 saat içinde dönüş yapacaklarını belirttiler kimse dönmedi. Ayın 11'inde tekrar arayıp kimsenin dönüş yapmadığını ve hala faturasıza geçemediğimi söyledim. Olur mu efendim hattınızın geçmesi ve talebinizin kabulü için 24 saat var dediler ve bugün sabah itibariyle hala kimse dönüş yapmadı.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Okan E.
  21 Ağustos
  20:41

  nasıl bir sacmalio bilmiyorum ama 444 1 500 u aradığımda calmiyor, 500 u aradığımda meşgul caliyor ayrıca bir sefer arayipta acmadi kendisi arasin gibi bir sorumsuzluk olamaz ortada bir hata var ve duzeltmek için yine bir hata yapiyorlar.

 • 17 Ağustos
  08:37

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.08.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Ağustos
  09:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş