Avea'nın Müşteri Hizmetlerinden Memnun Değilim!

Reşat K. |

Dekontum talep edilmektedir. Siz müşteri hizmetleri yetkilileri olarak faturanın ödenmiş olduğunu sistem üzerinden görmektesiniz ve sadece vatandaşa eziyet olsun diye mi ek prosedürler çıkarmaktasınız. 2003 yılından bu tarafa Avea firmasıyla çalışmaktayım ancak son bir yıldır Avea firması ciddiyetten uzak bir tutum sergilemektedir. Müşteri hizmetleri yetkililerinin davranış ve tutumları ayrıca bir eziyet zaten. Uzun lafın kısası Avea= hizmet kalitesi sıfır.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ocak
  08:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Aralık
  11:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş