23 Ocak 2014

Avea'nın Kurumsallıkla Alakası Yok!

20 gündür bana çok acil lazım olan bir belge için Avea müşteri hizmetleriniz ile irtibat halindeyim. Son görüşmemizde F. isimli müşteri hizmetleri yetkilisi işlemlerimin tamamlandığını ve evrağın gün içerisinde kargoya verilerek tarafıma ulaştırılacağını belirtti. Aradan 10 gün geçmesine rağmen kargo gelmeyince tekrar mail gönderdim ve bugün arayan müşteri hizmetleri yetkilisi evrak göndermem gerektiğini söyledi.

Sizin yüzünüzden mağdur olduğuma mı üzüleyim, bu zamana kadar sizden ne yardım talep ettiysem hiç biri yerine getirilemedi ona mı üzüleyim, kurumsalız diye reklam yapıyorsunuz kurumsallığın K'sı yok ona mı üzüleyim? Ne yapacağımı şaşırdım yazıklar olsun böyle bir kuruma ve kuruluşa!

Volkan 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 24.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Volkan23 Ocak 2014

    Artık klasik olarak şu cevabı yazmaktan vazgeçin; Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş arıyoruz, yardım istiyoruz da ne oluyor görüyoruz sonuçlarını mağdur olmaktan başka bir şey değil.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön