11 Ağustos 2014

Avea'nın Kontür Yok Etme Metodu!

Avea hattımda paketim bittiğinde bakiyem 26 tl ve paketim 39 tl olduğu için yetmeyen 26 tl'yi ben kontör alana kadar telefonumun internet bağlantısını kesmeme rağmen 5 mb internet kullandığım gerekçesi ile yok etti.

Müşteri hizmetlerini arayıp ya 100 tl kontörüm olsaydı dedim, yapacak bir şey yok yanıtı aldım. Tam ailemden birini Avea'ya geçirmek için görüşme yaptığımın ertesi günü bu hadisenin olması oldukça iyi. Yer yüzünün en pahalı bu yok etme metodu yetmemiş gibi 20 tl yükledim Avea 4441500'ü aradım dakika ücretini nereden hesapladıysa ki ben baktım hesap yine fahiş 4 tl'mi de müşteri hizmetlerini aradığım için yok etti.

Avea ya başarılar dileyerek başka bir GSM şirketine yol alıyorum.

Cem 211 Okunma

Cevaplar

  • Cem 11 Ağustos 2014

    Avea fiyat politikamız bu diyor özetle..Yani tüketici 1 saniyede 26 tl indirmiş oluyor.Bunu engelleme metodu yokmuş.200 tl lik kontürüm olsa saniyesinde yok olabilir.Bır ton otomatik program yüklü hepimizin telefonunda. zaten 39 tl pakete üyeyim bayiler 50 den aşağı yatıramazsın diyor.Kalan kontürlerde böyle uçuyor.Metod oluşturulmuş.Ya interneti böyle kullanacaksın.YA da cezalısın.Engelleme metodu oldukça basit.kontürüm bitince hizmeti durdurmayı biliyorsun ben de paketim bittiğinde hizmeti durdur yeni paket alıncaya kadar kontürlerim yanmasın diyorum.Bu yüzyılda bu hizmet YOK deniyor.Demekki durum hoş geliyor.Avea dan çıktım.Ailemde yazılmaktan vazgeçti.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 11.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön