Avea'nın Kapsama Alanı ve Çekim Gücü Yetersiz!

Zafer Y. |

Trabzon merkezde oturmama rağmen Avea her yerde çekmiyor. Telden 3g internet kullanmaya çalışıyorum ama nafile. Hem yavaş hem çekim alanları çok dar. Evin balkonunda dahi telefon çekmiyor. Memlekete gidiyorum orasıda aynı. Avea heryerde aynı anlayacağınız üzere.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  15:49

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.12.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Zafer Y.
  20 Aralık
  17:05

  firmanın politikaları müşteri odaklı değil. bir bir söyleyerek çekim alanları artırılmaz. firmanın istekli olması lazım çekim alanlarını ve kalitesini artırmak için. maalesef aveada böyle bir ışık yok

 • 17 Aralık
  10:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş