15 Nisan 2013

Avea'nın Kapattırdığım Hattına Dolu Dolu Fatura!

Avea mart ayında kapattırdığım hattımı kapatma işlemini yapmayıp 3 ay fatura çıkartıp üzerinden bir yıl geçmesine rağmen bana bir kez olsun uyarı,tebliğ vs. herhangi bir uyarı verilmedi sonrasında maaşıma icra yoluyla el koyma yazısıyla karşı karşıya kaldım.

Hak etmedikleri bir borç talebiyle kapattırma talimatı verdiğim bir hatta mayıs ayına kadar fatura çıkartıp bana herhangi bir bildirim olmadan bu duruma kadar gelmesi gerçekten Avea'nın bu tavrı gerçekten çok yanlış Avea nın benden alınan 540 TL'lik ödemeyi geri ödemesi için bütün hukuki yollardan hakkımı arayacağım,yaptıklarını herkese reklam edeceğim.

Tuncay 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 16.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Tuncay 18 Nisan 2013

    Avea mart ayında kapattırdığım hattımı kapatma işlemini yapmayıp 3 ay fatura çıkartıp üzerinden bir yıl geçmesine rağmen bana bir kez olsun uyarı,tebliğ vs. herhangi bir uyarı verilmedi sonrasında maaşıma icra yoluyla el koyma yazısıyla karşı karşıya kaldım. Hak etmedikleri bir borç talebiyle kapattırma talimatı verdiğim bir hatta mayıs ayına kadar fatura çıkartıp bana herhangi bir bildirim olmadan bu duruma kadar gelmesi gerçekten Avea'nın bu tavrı gerçekten çok yanlış Avea nın benden alınan 540 TL'lik ödemeyi geri ödemesi için bütün hukuki yollardan hakkımı arayacağım,yaptıklarını herkese reklam edeceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön