28 Eylül 2013

Avea'nın Kampanyası Mağdur Etti!

13.07.2013 tarihinde imzalamış olduğum faturanla kazan kampanyası evrakları ödenmemiş. Faturadan dolayı tarafıma olumsuz yanıt olarak geldi. Faturamı ödedim ancak aradan geçen süre zarfında tekrar evrak imzaladım.

Son evrakları imzalama tarihim ise 03.09.2013 evrakların Avea'ya gönderilme tarihi 06.09.2013 aradan geçen süre zarfında kimseyi kendime muhatap bulamıyorum. Sürekli dönüş yapılacağı söylendiği halde bekletildim her seferinde.

En son bir muhatap olan oldu benimle evrakları işleme aldı hatta onay alındı. Hediye çekleri teslim edilecek dendiği halde tekrardan arıyorum ve ne tesadüftür ki tekrardan ödenmemiş fatura karşıma çıkıyor. Bütün kurumlarından şikayetçiyim kurumsal bayii dahil.

Aydın 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 24.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön