Avea'nın Jet Modemi Aşırı Isınıyor!

Ersoy Y. |

Avea'dan Jetmobil 4 Gb kotalı usb modemi aldık. Kullanmaya başladık ve çok kısa sürede aşırı ısındığını gördük. Yurt dışında kullandığım 3G USB modem bilgisayara 24 saat takılı iken niye ısınmıyordu, bilemem.

Yine yurtdışında bazen ücretsiz bazen de TL olarak 15-20 Liraya satılan modemin çok daha kalitesizinin Türkiye'de bu kadar yüksek fiyatla satılması için de sadece "kolay gelsin Türkiye" diyebiliyorum.

Etiketler :

Mobil Modem Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  17:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ersoy Y.
  19 Kasım
  11:07

  Avea, modem konusunda \"ucuza\" kaçmış. Şubelerindeki elemanların büyük kısmı \"yetkisiz\". Teknik sıkıntıları Telpa\'ya havale ediyor. Yedek modem verme politikası yok. Ucuz modemin hatasını örtmekle zaman kaybediyoruz.

 • 16 Kasım
  10:41

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş