16 Kasım 2013

Avea'nın Jet Modemi Aşırı Isınıyor!

Avea'dan Jetmobil 4 Gb kotalı usb modemi aldık. Kullanmaya başladık ve çok kısa sürede aşırı ısındığını gördük. Yurt dışında kullandığım 3G USB modem bilgisayara 24 saat takılı iken niye ısınmıyordu, bilemem.

Yine yurtdışında bazen ücretsiz bazen de TL olarak 15-20 Liraya satılan modemin çok daha kalitesizinin Türkiye'de bu kadar yüksek fiyatla satılması için de sadece "kolay gelsin Türkiye" diyebiliyorum.

Ersoy 73 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Ersoy19 Kasım 2013

    Avea, modem konusunda "ucuza" kaçmış. Şubelerindeki elemanların büyük kısmı "yetkisiz". Teknik sıkıntıları Telpa'ya havale ediyor. Yedek modem verme politikası yok. Ucuz modemin hatasını örtmekle zaman kaybediyoruz.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön