07 Ocak 2014

Avea'nın İstemediği Belge Kalmadı!

01/01/2014 tarihinde eşime ait kredi kartından internet bankacılığı aracılığı ile faturasız 553457**** no'lu hattıma 20 TL yükleme yaptım.Yanlış numaraya yükleme yaptığımı fark ettim.Durumu Avea iletişim hattına ileterek düzeltim yapılmasını istedim.

Müşteri yetkilisi; kredi, kartı dönem içi işlemlerinin görüntüsünü,eşime ait imzalı kimlik fotokopisinin [email protected] adresine veya 02124786878 no'lu fax'a iletmemi istedi.

04/01/2014 tarihinde ilgili belgeleri faksladım.Müşteri hizmetleri dönüş yaptı,ilgili belgelerin eksik olduğunu ilgili ödeme dekontunun şubeden imzalı ve kaşeli olarak alınarak gönderilmesini istedi. Sonuç: Avea evimin tapusunu istemediği için mutluyum ve şikayetçiyim.

Hüseyin 124 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 21 Ocak 2014

    EŞİMİN, BANKA ONAYLI KREDİ KARTI DÖNEM İÇİ İŞLEMLER BELGESİNİ,İMZALI NÜFUS CÜZDANI ÖRNEĞİNİ.İADE EDİLECEK BANKA HESAP NUMARA VE IBAN BİLGİLERİMİ,İMZALI NÜFUS CÜZDANI ÖRNEĞİNİ GÖNDERDİM. 20/01/2014 TARİHİ İTİBARİYLE TARAFIMI ARAYIP,İŞLEME AİT BANKA SLİPİ İSTEDİLER.BU KADARINA PES DOĞRUSU.HİÇ ABARTI YOK.DİLEKÇEYİ OKUYUP ANLAMA GİBİ NİYETLERİ YOK.HER MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ KAFAYA GÖRE TAKILIYOR.AVEA KADAR DANDİK BİR KURUM YOK. ŞİKAYETİMDE BELİRTTİĞİM GİBİ;SADECE TAPU VE ARAÇ RUHSATIM KALDI GÖNDERİLMEDİK.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 07.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön