Avea'nın İşi Zora Sokması.

Hüseyin S. |

Avea'dan kullanmakta olduğum, eşimin yurt dışında kullandığı hatta 800 TL fatura geldi, bunu 5 taksitle ödemek istedik, neyse böldüler. 2 taksitini ödedik, 3.taksiti yurt dışında olduğumuz için, hat kapalı durduğu için, uyarı mesajlarını görmediğimiz için vs unutarak gününü geçirmişiz, hattı kapatmışlar, onu anladım fakat geriye kalan 3.taksiti ödemeye gittim ve bana geriye kalan tutarın hepsini ödemem gerektiğini taksitlendirmenin bozulduğunu söylüyorlar.

Geriye kalan 500 TL civarında tutarı talep ediyorlar. Bunu tek seferde ödememin mümkün olmadığını belirtmeme rağmen yapacak bir şey olmadığını söylediler. İşi zora sokarak, illa mahkemelik duruma getirmeye çalışıyor, ödenemeyeceği aşikar.

Etiketler :

Fatura Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin S.
  01 Eylül
  14:16

  Avedan aradılar fakat konuyla ilgili yardımcı olamıyoruz dediler, görüldüğü üzere Avea borcunu ödemek isteyen insana yardımcı olmuyor, işi illa ki hukuki boyuta taşımak istiyorlar.

 • Hüseyin S.
  27 Temmuz
  09:16

  Şikayetim henüz çözümlenememiştir, arandığı zamanlar da telefona yetişemedim, ondan sonra arayınca da çağrı merkezi çıkıyor.

 • 26 Temmuz
  13:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.07.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Hüseyin S.
  23 Temmuz
  22:51

  1 kere arandım yetişemedim telefona sonra, ulaş ulaşabilirsen, çağrı merkezi çıkıyor geri aradığımda. Hangi yetkili ile muhatap olacağız bilinmez. Yetkili kişinin bir zahmet tekrar aramasını rica ediyorum.

 • Hüseyin S.
  21 Temmuz
  10:26

  Tarafıma dönüş olmamıştır.

 • Hüseyin S.
  20 Temmuz
  18:14

  Güzelce ödeyeceğimiz faturayı illa mahkemelik, icralık duruma getirmek istemenin mantığını anlayabilmiş değilim. Devlet yasasımıdır ki bu müşterinin bir fatura gecikmeye girince tümünün talep edilmesi şeklinde katı bir kural uygulanması. Mağduriyetin acilen giderilmesini talep ediyorum.

 • 20 Temmuz
  16:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş