Avea'nın İnterneti Çok Yavaş!

Ugur D. |

Ben Avea'ya Kayseri'de geçtim; fakat Van'da ikamet ediyorum. İnternet hızlı diye süper ikili tarifesini aldım. Nette oyun oynuyorum , yeminle az rüzgar esiyor bağlantı kopuyor yavaşlıyor sinir krizi geçiriyorum. Yarın ilk işim *** tekrar dönmek olacak. Şimdi cayma bedeli faturaya yansır . Ama sağlığımdan önemli değil. Yazık sana Avea.

Etiketler :

İnternet/3G Hız

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  10:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ugur D.
  30 Eylül
  20:56

  bence siz alt yapi calismasi yapin ben zaten vodafone gectim artik tahammul edemedim cunku surekli net ve oyun oynayan birisiyim size tavsiye...

 • 28 Eylül
  00:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş