Anıl Z. Teşekkür Mesajı

Sorunum çözülmüştür ilginize teşekkürler

Avea'nın İnternet Sitesi Üzerinden Yaptığım Yükleme 5 Gündür Gelmedi!

Anıl Z. |

14/09/2013 tarihinde Avea internet sitesi üzerinden hattıma 20 TL lira yüklemesi yaptım saatlerce beklememe rağmen gelmeyince 25 TL'lik bir yükleme daha yaptım bu yükleme geldi ama öncesinde yapmış olduğum 20 TL'lik yükleme hala gelmedi. 5 gün oldu kredi kartı hesap özetine baktığımda 20 TL'nin kesildiği görünüyor.En kısa zamanda bu sorunumu çözün lütfen böylesi kurumsal bir firmaya yakışmıyor bu tarz hatalar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Online TL Yükleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  14:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Anıl Z.
  21 Eylül
  13:58

  Sorunum çözülmüştür ilginize teşekkürler

 • 20 Eylül
  14:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş