Avea'nın İnternet Hızı!

Cihan K. |

Avea faturalı hat aldım internet için almaz olaydım. Çok yavaş bazen telefonu bırakıyorum bakmıyorum bile mutfağa gidip geliyorum ancak girmiş internete. Bazen idare eder ama genel olarak çok yavaş interneti var.

Bu sorunu çözmek için müşteri hizmetlerini aradım sorunumu anlattım bana çekim sıkıntısından ve telefondan olabileceğini söyledi ama telefonum son markalardan ve çekim sıkıntımda hiç yok. Bu şekilde bile çok yavaş olduğunu ısrarla söylememe rağmen geçiştirici sözler söyledi. "Hattı kapatmaktan başka çarem yok o zaman" dedim. Oda "nasıl isterseniz" dedi. Bu mu müşteriyi memnun etmek.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  13:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 31.08.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Ağustos
  17:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş